Nabídka práce Pracovník/ce technické kontroly a měrového střediska - Široký Důl na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/CE TECHNICKÉ KONTROLY A MĚROVÉHO STŘEDISKA v lokalitě Široký Důl na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 13.01.2022 firma - zaměstnavatel Flídr metal s.r.o. (60110813). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Pracovník/ce technické kontroly a měrového střediska
Profesní zařazení:
Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
13.01.2022
Mzda:
24 000 až 30 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: provádění průběžné výrobní kontroly výroby dle kontrolních a pracovních návodek a kontrolního plánu včetně vedení záznamů o kontrole, zpracování záznamů kvality a měrových protokolů při vzorkování, měření dílů na CNC souřadnicovém měřícím stroji (včetně programování), profiloměru a pomocí běžných měřidel, identifikace neshod, koordinace okamžitých opatření, likvidace neshodných dílů, péče o kontrolních přípravky a měřidla ve spolupráci s metrologem POŽADAVKY: SŠ v oboru strojírenství výhodou, schopnost číst technickou dokumentaci, znalost nástrojů kvality a požadavků automotive výhodou, týmová práce, důslednost., samostatnost, orientace na kvalitně odvedenou práci, efektivní komunikace, znalost AJ výhodou! NABÍZÍME: zajímavou práci v tradiční české firmě, flexibilní pracovní dobu 7,5 hodiny denně, zvýhodněné telefonní tarify, podporu vzdělávání a rozvoje, prémie na zdraví, flexipassy, věrnostní odměny, plánujeme výstavbu bytů pro své zaměstnance, které budou zásobovány energií z vlastního energocentra KONTAKT: telefonicky (7-14h), e-mailem nebo osobně

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66784639, (Kontaktní pracoviště Svitavy)
Zaměstnavatel:
Flídr metal s.r.o. (IČ: 60110813)
Kde budete pracovat:
Flídr metal s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 732 516 723
E-mail: Vejrková.veronika@flidr.cz