Nabídka práce OBRÁBĚČ KOVŮ, DĚLNÍK V KOVOVÝROBĚ - Žamberk na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBRÁBĚČ KOVŮ, DĚLNÍK V KOVOVÝROBĚ v lokalitě Žamberk na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 12.10.2023 firma - zaměstnavatel JOSEF STRNAD, spol. s r.o. (42194172). Výše nabídnuté mzdy je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
OBRÁBĚČ KOVŮ, DĚLNÍK V KOVOVÝROBĚ
Odvětví:
Výroba a provoz
Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
12.10.2023
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
PRACOVNÍ NÁPLŇ: dělník v kovovýrobě (soustruh, frézka, vrtačka, bruska,…)
PRACOVNÍ DOBA: 7:00 - 15:30 hod
POŽADUJEME:
- odbornost ve strojírenství
- spolehlivost, komunikativnost, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost
- praxe vítána
NABÍZÍME:
- příspěvek na závodní stravování
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům a další benefity

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66784878
Zaměstnavatel:
JOSEF STRNAD, spol. s r.o. (42194172)
Kde budete pracovat:
JOSEF STRNAD, spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 771 681
E-mail: info@josefstrnad.cz