Nabídka práce Řidiči nákladního automobilu - Čečelice na Mělnicku

Nabídka volného pracovního místa na pozici Řidiči nákladního automobilu již není aktuální. Volné místo bylo obsazeno uchazečem, či zrušeno zaměstnavatelem. Toto volné pracovní místo bylo v naší nabídce pracovních příležitostí aktuální v období od 13.01.2022 do 31.03.2022.

Prohlédněte si obdobné pracovní nabídky:

Mělník | Mzda: 38 000 Kč | Požadujeme: - ŘP sk. C+E - profesní průkaz - bezúhonnost - karta řidiče - zdravotní způsobilost - praxe s…

Mělník | Mzda: 38 000 Kč | Požadujeme: profesní průkaz, ŘP sk. C,E. Místo výkonu práce: V Zátiší 96, Postřižín. Kontakt: p. Švec.

Mělník | Mzda: 38 000 Kč | Místo výkonu práce: Mělník (výchozí adresa Řípská 874, Mělník), EU. Požadujeme: řidič tahačů - návěsů, ŘP sk. C, E,…

Volná pracovní místa Jiří Mikšovský

Nabídky práce MĚLNICKO a okolí

Popis nabídky volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Řidiči nákladního automobilu
Odvětví:
Doprava (volná místa na Mělnicku)
Profesní zařazení:
Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
38 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
K nabízené práci nejsou uvedeny bližší údaje.

Prohlédnout dalších 706 nabídek práce na Mělnicku

Užitečné informace k pracovnímu místu

Řidiči nákladních automobilů pro přepravu nákladu řídí nákladní automobily nebo tahače s návěsy. Řidiči dálkové nákladní dopravy řídí těžké nákladní automobily na městských, meziměstských, provinčních a mezinárodních trasách, zatímco řidiči kamionů pro krátkou a místní dopravu jezdí na městských a krátkých meziměstských trasách. Jsou zaměstnáni v dopravních, výrobních, distribučních a stěhovacích společnostech a agenturách poskytujících služby v oblasti nákladní dopravy, případně mohou být samostatně výdělečně činní.