Nabídka práce elektrikář - Velká nad Veličkou na Hodonínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTRIKÁŘ v lokalitě Velká nad Veličkou na Hodonínsku přichází na pracovní trh ke dni 13.01.2022 firma - zaměstnavatel KORDÁRNA Plus a.s. (27758711). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
elektrikář
Profesní zařazení:
Provozní elektromechanici
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
13.01.2022
Mzda:
26 000 až 35 000 Kč
Náplň práce: průběžné odstraňování elektro poruch skacích, snovacích, tkacích strojů a DTÚ zařízení, opravy náhradních dílů a dohled nad jejich efektivním využitím, preventivní opravy výrobních zařízení a strojů - eliminace poruch. Očekáváme: min. vyučení - obor elektro-slaboproud, elektronika nebo mikroelektronika, způsobilost k práci v elektrotechnice dle Vyhl.50/78 Sb., vítáno přezkoušení dle §6, praxe v oboru elektro vítána, ŘP sk.B vítán, samostatnost, svědomitost, spolehlivost, důslednost. Náborový příspěvek 12000 Kč, smluvní mzda, příspěvek na stravování, pátý týden dovolené, závodní stravování, příspěvek na zdraví, sport, vzdělávání, rehabilitaci, kulturu. Kontakt na tel. 518 312 130 a osobně v pracovní dny od 9:00 do 14.00 hod, na mail: personal@kordarna.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66785398, (Kontaktní pracoviště Hodonín)
Zaměstnavatel:
KORDÁRNA Plus a.s. (IČ: 27758711)
Kde budete pracovat:
KORDÁRNA Plus a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 518312130
E-mail: personal@kordarna.cz