Nabídka práce Vedoucí údržby - Linhartice na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ ÚDRŽBY v lokalitě Linhartice na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 13.01.2022 firma - zaměstnavatel Plastic Parts & Technology s.r.o. (25971689). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 32 000 Kč .

Pracovní pozice:
Vedoucí údržby
Profesní zařazení:
Vedoucí provozu v ostatních zařízeních
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.01.2022
Mzda:
32 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: Společnost Plastic Parts &Technology s.r.o. je předním výrobcem vstřikovacích forem. Do našeho týmu hledáme Vedoucího údržby. Co bude Vaší náplní práce? Objednávat servisy a opravy strojů, zajišťovat pravidelné údržby strojů a vést jejich evidenci, odpovídat za odstavení stroje nebo zařízení při ohrožení majetku, zdraví osob nebo ohrožení životního prostředí, navrhovat způsoby oprav strojů nebo zařízení, shromažďovat a koordinovat požadavky na dopravu a vytěžovat vozidla, objednávat externí dopravu, objednávat revizní zkoušky, řídit své podřízené pracovníky a vytvářet podmínky pro jejich další rozvoj pomocí hodnocení a motivace (cca 5 podřízených pracovníků), zajišťovat styk s orgány státního dozoru, hygieny práce a odborných orgánů, zabezpečení údržby budov a pozemku společnosti, vést evidenci vozového parku, odpadového hospodářství DALŠÍ POŽADAVKY: Jaké jsou naše požadavky? Dobré organizační schopnosti, důslednost, umět jednat s lidmi, systematičnost, aktivita, ovládání a znalost pracovních metod v oblasti SJ, BOBP, PO, ZS, TOV, ENERGIE, ŽP NABÍZÍME: moderní pracovní prostředí, osobní přístup, adekvátní finanční ohodnocení, týden dovolené navíc, závodní stravování, odměny za pracovní a životní jubilea, příspěvek na penzijní připojištění, služební telefon, nástup dle dohody KONTAKT: e-maielem, telefonicky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66785450, (Kontaktní pracoviště Svitavy)
Zaměstnavatel:
Plastic Parts & Technology s.r.o. (IČ: 25971689)
Kde budete pracovat:
Plastic Parts & Technology s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 702187634
E-mail: sarka.lunackova@pptechnology.cz