Nabídka práce CNC SEŘIZOVAČI/OPERÁTOŘI (ZamK, program Kvalifikovaný zaměstnanec) - provozovna TECHNOSVAR a.s., pracoviště Frýdek-Místek; Fryčovice

S novou nabídkou volného pracovního místa CNC SEŘIZOVAČI/OPERÁTOŘI (ZAMK, PROGRAM KVALIFIKOVANÝ ZAMĚSTNANEC) v lokalitě provozovna TECHNOSVAR a.s., pracoviště Frýdek-Místek; Fryčovice přichází na pracovní trh ke dni 05.01.2024 firma - zaměstnavatel TECHNOSVAR a.s. (25363883). Výše nabídnuté mzdy za (38.75 hod/týdně) je přinejmenším 25 560 Kč .

CNC SEŘIZOVAČI/OPERÁTOŘI (ZamK, program Kvalifikovaný zaměstnanec)
Odvětví:
Výroba a provoz
Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
38.75
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
05.01.2024
Mzda:
25 560 Kč
Poznámka k nabídce práce:
A02 z:14.1.2022 (ZamK, program Kvalifikovaný zaměstnanec)
Náplň práce:
- seřizování a obrabění dílů na CNC horizontální vyvrtávačce, kde je nutné umět nastavit parametry stroje a nástrojů
- průběžné měření výrobků, běžná provozní údržba stroje.
Požadujeme:
- přesnost, spolehlivost, ochotu učit se nové dovednosti, manuální zručnost, preciznost, zodpovědnost.
Výhodou:
- řidičský průkaz sk. B
- čtení výkresové dokumentace
- znalost používání technických měřidel
Rozvrh pracovní doby:
- dvousměnsměnný provoz: týden ranní 6:00 - 14:00 hod., týden odpolední 14:00 - 22:00 hod.
Kontakt:
- e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66786759
Zaměstnavatel:
TECHNOSVAR a.s. (25363883)
Kde budete pracovat:
TECHNOSVAR a.s., pracoviště Frýdek-Místek; Fryčovice
Kontaktní údaje:
E-mail: chrenko@technosvar.cz

Další nabídka práce podle lokality