Nabídka práce Programátor/ka automatizační techniky - provozovna Siempelkamp Handling Systeme BOHEMIA, s.r.o. - Mariánské Lázně, Domažlice, Plzeň

S novou nabídkou volného pracovního místa PROGRAMÁTOR/KA AUTOMATIZAČNÍ TECHNIKY v lokalitě provozovna Siempelkamp Handling Systeme BOHEMIA, s.r.o. - Mariánské Lázně, Domažlice, Plzeň přichází na pracovní trh ke dni 02.10.2023 firma - zaměstnavatel Siempelkamp Handling Systeme BOHEMIA, s.r.o. (61777579). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Programátor/ka automatizační techniky
Odvětví:
Výroba a provoz
Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři
Počet volných míst:
5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.10.2023
Mzda:
35 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie 13. plat
Jiné výhody stravenky, další benefity
Popis pracovní pozice programátor/ka automatizační techniky:
Návrhy algoritmů řízení technologické linky na základě dodaných podkladů, tvorba programů pro řízení PLC automatů pro technologické linky, tvorba vizualizace technologických linek, uvádění do provozu technologických linek u zákazníka (Fa. Siempelkamp realizuje zakázky na všech kontinentech světa).
Jazykové znalosti: AJ stupeň B1 (nebo maturitní zkouška), navíc znalost NJ je výhodou.
Znalosti v oboru elektrických pohonů, znalosti v oboru sítí TCP/IP, Profinet, Profibus.
Znalosti v technice polovodičových měničů SEW a Siemens, pokročilé znalosti v oboru. Automatizační technika, programování v LAD. Základní znalost návrhu elektroinstalací nízkého napětí strojů a technologických zařízení. Znalost práce s programem TIA Portal systému Siemens je výhodou.
Výše platu podle dosaženého vzdělání, odbornosti a praxe
Požadavky: samostatné zpracování zadaných úkolů uvedených v popisu činnosti, znalost čtení technické dokumentace, schopnost týmové spolupráce.

Nabízíme:
Přátelské pracovní prostředí * Odpovídající finanční ohodnocení * 13. plat, stravenky, a další benefity * Pracovní smlouvu na dobu neurčitou * Pružnou pracovní dobu * Nástup možný ihned * Místo výkonu práce: v jedné ze tři poboček dle vlastního výběru.

E-mailový nebo telefonický kontakt.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC programování v LAD
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) stupeň B1 (nebo maturitní zkouška)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66787104
Zaměstnavatel:
Siempelkamp Handling Systeme BOHEMIA, s.r.o. (61777579)
Siempelkamp Handling Systeme BOHEMIA, s.r.o. - Mariánské Lázně, Domažlice, Plzeň
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 371 004 542
E-mail: Katerina.Orsosova@siempelkamp.com