Nabídka práce Stavební montéři - Odry na Novojičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa STAVEBNÍ MONTÉŘI v lokalitě Odry na Novojičínsku přichází na pracovní trh ke dni 22.12.2023 firma - zaměstnavatel CIFRA bednění s.r.o. (06254675). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 22 000 Kč .

Pracovní pozice:
Stavební montéři
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb)
Počet volných míst:
15
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
22.12.2023
Mzda:
22 000 Kč
z: 18.01.2022 a: 21.12.2023 Místo vhodné pro zaměstnanecké karty. Osobní kontakt PO od 8:00 - 8:30 hod na adrese: Svarmaro welding s.r.o., Pohořílky 11, 742 45 Fulnek.

Pracovní náplň:
Jednoduché pracovní úkoly související se stavbou a demolicí budov. Míchání materiálů, jako jsou beton, omítka a malta. Kopání a zaplňování jam a příkopů s použitím ručních nástrojů.

Požadujeme:
- dobrý zrak a výborný zdravotní stav
- nutná manuální zručnost a fyzická zdatnost

Kontaktní osoba: p.Dubrovská, telefonicky PO - ČTod 9:00 - 14:00 hod. na č.: 799 512 813, e-mail: dubrovska@sksbu.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66787354
Zaměstnavatel:
CIFRA bednění s.r.o. (06254675)
Kde budete pracovat:
CIFRA bednění s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 799 512 813
E-mail: dubrovska@sksbu.cz