Nabídka práce Šičky * - Lačnov na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŠIČKY * v lokalitě Lačnov na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 31.07.2023 firma - zaměstnavatel Magdalena Trčková (11940891). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 21 480 Kč .

Pracovní pozice:
Šičky *
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Počet volných míst:
5
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
31.07.2023
Mzda:
21 480 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody
Podnikové stravování
Poznámka k nabídce práce:
ŠIČKY *
POŽADUJEME: Znalost šití.
NÁPLŇ PRÁCE: Šití svršků sedacích souprav.
NABÍZÍME: Příspěvek na dopravu a obědy.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky od pondělí do pátku, od 7:00 do 14:00 hod., paní Trčková Magdaléna, tel.: 731 763 962, nebo emailem: info@eurobeva.com, případně osobně v místě výkonu práce: Lačnov 278, kancelář firmy, od pondělí do pátku od 7:00 do 14:00 hod..
Ov.tel.: 31.7.2023

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Jiné

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66787742
Zaměstnavatel:
Magdalena Trčková (11940891)
Kde budete pracovat:
Magdalena Trčková 01
Kontaktní údaje:
Tel.: 731 763 962
E-mail: info@eurobeva.com