Nabídka práce PĚSTITELÉ / PĚSTITELKY ZEMĚDĚLSKÝCH PLODIN - Všestary na Královéhradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PĚSTITELÉ / PĚSTITELKY ZEMĚDĚLSKÝCH PLODIN v lokalitě Všestary na Královéhradecku přichází na pracovní trh ke dni 21.01.2022 firma - zaměstnavatel Zemědělské družstvo Všestary (00124087). Výše nabídnuté mzdy je 26 200 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PĚSTITELÉ / PĚSTITELKY ZEMĚDĚLSKÝCH PLODIN
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Pěstitelé zemědělských plodin
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
21.01.2022
Mzda:
23 640 až 26 200 Kč
Náplň práce: Setí semen, sázení sazenic, přesazování, prořezávání, vyřezávání, obdělávání a zavlažování půdy. Ruční nebo strojová příprava půdy. Hubení plevelů, škůdců a chorob, pletí, sklízení zemědělských plodin, kontrola jakosti, čištění, třídění, skladování a nakládání plodin k prodeji.
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (KDY: po - pá - 07:00 - 15:00 hod.) nebo emailem
- Kontaktní osoba: pí. Bc. Lenka Kuchtová, tel.: 602 200 209, e-mail: l.kuchtova@vsestary.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66789705
Zaměstnavatel:
Zemědělské družstvo Všestary (00124087)
Kde budete pracovat:
Zemědělské družstvo Všestary - pracoviště:
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 200 209
E-mail: l.kuchtova@vsestary.cz