Nabídka práce Obsluha výrobní linky - Olomouc

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA VÝROBNÍ LINKY v lokalitě Olomouc přichází na pracovní trh ke dni 10.01.2024 firma - zaměstnavatel OLMA, a.s. (47675730). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obsluha výrobní linky
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů na výrobu mléčných výrobků
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
10.01.2024
Mzda:
24 000 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt je možný POUZE emailem nebo telefonicky.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?
- obsluha a jednoduché seřizování chodu linky (nastavení pomocí dotykového displeje, mazání, čištění a dodržování výrobního programu)
- kontrola vážení výrobků a zadávání do váhového systému
- pracovní doba - 12 hod. směny, krátký a dlouhý týden
- pozice vhodná pro muže i ženy
Co očekáváme od vás?
- střední odborné vzdělání potravinářského nebo technického směru výhodou
- praxi ve výrobním (potravinářském) podniku na obdobné pozici výhodou
- manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost a smysl pro týmovou práci

Zam. výhody:
- stabilní práci i v této neutěšené době
- možnost výběru směnnosti
- motivující mzdu až 35 000 Kč/měs.
- zaškolení od šikovného a vstřícného kolegy
- možnost přivýdělku formou dobrovolných přesčasů
- odměny na dovolenou a Vánoce
- flexi passy
- dotované teplé obědy (velký výběr jídel)
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na dopravu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66792195
Zaměstnavatel:
OLMA, a.s. (47675730)
Kde budete pracovat:
OLMA, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 585 103 249
E-mail: kariera@olma.cz

Další nabídka práce podle lokality