Nabídka práce Seniorní programátor webových aplikací v PHP - Karlovy Vary

S novou nabídkou volného pracovního místa SENIORNÍ PROGRAMÁTOR WEBOVÝCH APLIKACÍ V PHP v lokalitě Karlovy Vary přichází na pracovní trh ke dni 13.03.2024 firma - zaměstnavatel LITHIUM a.s. (27991199). Výše nabídnuté mzdy je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Seniorní programátor webových aplikací v PHP
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Programátoři počítačových aplikací specialisté
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.03.2024
Mzda:
40 000 až 60 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody
Kontakt: Milotová Karin, tel.: 702 012 901, 353 223 048, e-mail: milotova@lithium.cz
Do rozšiřujícího týmu hledáme programátory webových aplikací v PHP. Současný programátorský tým se skládá z pěti programátorů.
Náplň práce:
- vývoj dodavatelského portálu pro automotive (PHP 8.1, Symfony 5, Doctrine),
- psaní čistého kódu dle PSR (s použitím automatického formátování),
- občasná práce na dalších projektech v Symfony a Nette.
Požadujeme:
- zkušenost s programováním minimálně 4 roky,
- znalost PHP, SQL, JS, Git, Symfony, Doctrine,
- výhodou znalost:
- automatického testování (PHP Unit),
- frameworku Nette,
- Docker.
Nabízíme:
- práci v mladém kolektivu s možností rychlého karierního růstu,
- vzdělávání v rámci interních workshopů,
- efektivní zpětnou vazbu pomocí code review,
- insight do procesů velkých společností,
- flexibilní pracovní dobu,
- možnost práce v naší vile v Karlových Varech, v kanceláři v Praze nebo remote práce s pravidelnými schůzkami.

Je možné se také podílet na našich dalších projektech. Např. řešíme business intelligence a machine learning v rámci industry 4.0, vyvíjíme také mobilní aplikace a další aplikace šité na míru.
Mezi benefity mimo jiné patří:
- finanční bonusy dle dosaženého výkonu,
- firemní notebook,
- sick days,
- možnost výhodného mobilního tarifu,
- možnost vzdálené práce z domova,

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC
Práce s PC - databázové systémy

Reference:
66793452
Zaměstnavatel:
LITHIUM a.s. (27991199)
Kde budete pracovat:
LITHIUM a.s. - 004
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 012 901, 353 223 048
E-mail: milotova@lithium.cz