Nabídka práce Montéři energetických celků - Kolín

S novou nabídkou volného pracovního místa MONTÉŘI ENERGETICKÝCH CELKŮ v lokalitě Kolín přichází na pracovní trh ke dni 28.01.2022 firma - zaměstnavatel EKOL, spol. s r.o. (41600983). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Montéři energetických celků
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
28.01.2022
Mzda:
28 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody dotovaná strava, firemní benefity
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt:
Zdražil Jan, tel.: 543 531 674, Po - Pá 8 - 16 hod,
e-mail: zdrazil@ekolbrno.cz.

Náplň práce:
Montáž dílčích dodávek, které jsou součástí celých energetických celků
Supervize montáže energetických zařízení
Vytváření průvodní dokumentace a překlady do Ukrajinštiny
Účast při zprovozňování zařízení.

Požadavky:
ŘP sk. B, komunikační ukrajinština a angličtina výhodou.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, dotovaná strava, firemní benefity.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) výhodou

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66794091
Zaměstnavatel:
EKOL, spol. s r.o. (41600983)
Kde budete pracovat:
EKOL, spol. s r.o. - provoz
Kontaktní údaje:
Tel.: 543 531 674
E-mail: zdrazil@ekolbrno.cz

Další nabídka práce podle lokality