Nabídka práce Specialista/ka controllingu - Linhartice na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALISTA/KA CONTROLLINGU v lokalitě Linhartice na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 20.05.2022 firma - zaměstnavatel REHAU Automotive, s.r.o. (45799261). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 42 000 Kč .

Pracovní pozice:
Specialista/ka controllingu
Odvětví:
Administrativa (volná místa na Svitavsku)
Finance (volná místa na Svitavsku)
Profesní zařazení:
Ostatní specialisté v oblasti účetnictví
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
20.05.2022
Mzda:
42 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: Náplň práce: vnitropodnikové účetnictví výrobních závodů REHAU CZ a SK,
zpracování ročních a měsíčních rozpočtů profitcenter a nákladových středisek výrobních závodů, zpracování hodinových sazeb a standardních nákladů , zpracování měsíčních výsledků hospodaření včetně identifikace a analýz rozdílů skutečných nákladů a výnosů oproti rozpočtům a prognózám, zpracování měsíčních a čtvrtletních prognóz vývoje, zpracování podkladů pro posouzení investičních záměrů a změnových návrhů
DALŠÍ POŽADAVKY: Vaše kvalifikace: vzdělání ekonomického směru, aktivní znalost NJ a / nebo AJ podmínkou, praxe v oblasti controllingu vítána, znalost SAP výhodou, analytické a logické myšlení, schopnost komunikace a prezentace, odpovědnost a samostatnost
flexibilita
NABÍZÍME: 13. mzda, 5 týdnů dovolené + 4 dny dodatečné dovolené, pružná pracovní doba, jazykové kurzy, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok, firemní kantýna a příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6 000 Kč/rok, finanční příspěvek k významným životním událostem, bezúročná firemní zápůjčka až 100 000 Kč, podpora volnočasových aktivit, odměna za přítomnost 500 Kč/měsíc, příspěvek na teambuildingové konto
KONTAKT: osobně (vrátnice firmy, vyplnění osobního dotazníku), telefonicky (po-čt 7-15 hod, pá 7-14 hod), e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské
Dovednosti:
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) pokročilá znalost
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) nebo němčina

Reference:
66795736
Zaměstnavatel:
REHAU Automotive, s.r.o. (IČ: 45799261)
Kde budete pracovat:
REHAU Automotive, s.r.o. - Linhartice
Kontaktní údaje:
Tel.: 465 357 324, 725 817 177
E-mail: zuzana.stepankova@rehau.com

Prohlédnout dalších 975 nabídek práce na Svitavsku