Nabídka práce Traktorista, opravář zemědělských strojů - Staré Sedlo na Sokolovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TRAKTORISTA, OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ v lokalitě Staré Sedlo na Sokolovsku přichází na pracovní trh ke dni 01.03.2024 firma - zaměstnavatel SUAS Agro s.r.o. (29107393). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Traktorista, opravář zemědělských strojů
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči a obsluha zemědělských a lesnických strojů
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.03.2024
Mzda:
20 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody Zvýhodněné podnikové stravování, stravenky
Poznámka k nabídce práce:
Vaněk Ondřej,
tel.: +420 603 546 369,
e-mail: ondrej.vanek@suasgroup.cz

Náplň práce:
- Obsluha zemědělské techniky
- Polní práce dle zadaných úkolů
- Oprava a pravidelná údržba svěřené techniky

Očekáváme:
- Min. střední vzdělání zemědělského směru
- ŘP sk. B, T
- Ochotu pracovat i mimo pevně stanovenou pracovní dobu s ohledem na charakter zemědělské činnosti
- Samostatnost, pracovitost, odpovědnost

Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti
- Moderní strojní a traktorový park
- Prémie závislé na výkonu
- Firemní školení
- Mzdu včetně zákonných příplatků

Zaměstnanecké výhod:
- Zvýhodněné podnikové stravování, stravenky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66798906
Zaměstnavatel:
SUAS Agro s.r.o. (29107393)
Kde budete pracovat:
SUAS Agro s.r.o. - 01
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 603 546 369
E-mail: ondrej.vanek@suasgroup.cz