Nabídka práce tiskař - Střížovice na Jindřichohradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa TISKAŘ v lokalitě Střížovice na Jindřichohradecku přichází na pracovní trh ke dni 18.03.2024 firma - zaměstnavatel TECNOCAP s.r.o. (28127561). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
tiskař
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Tiskaři
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
18.03.2024
Mzda:
35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- odpovědnost za bezporuchový chod tiskařské linky
- seřízení tiskařské soupravy dle střihových plánů
- průběžné sledování odstínu barev a jeho rovnoměrnosti, seřízení odstínu
- řízení pracovní skupiny tiskařské linky

Požadujeme:
- třísměnný provoz
- výuční list ve strojním oboru
- zodpovědnost, spolehlivost
- praxe na obdobné pozici vítána
- řidičský průkaz VZV výhodou
- dobrý zdravotní stav (práce v hluku)

Mzda po zaučení: 35.000,- Kč včetně všech příplatků (bonus plán, fond vedoucího, hluk, směnnost)

Nabízíme:
- smlouva na dobu neurčitou
- odměna za plnou docházku 500,- kč/m44,- stravenka v hodnotě 56,-
- příplatky za víkendové a mimořádné směny - víkendová směna = minimálně 3.000,- Kč; směna ve svátek = minimálně 4.000,- Kč; nepřetržitý režim během sezóny = bonus 11.000 - 14.000 Kč/měsíc
- stravenky za práci o víkendu či ve svátek
- týden dovolené navíc (5 týdnů)
- zvýhodněné tarify mobilních telefonů pro zaměstnance i jejich rodiny
- 13. mzda (při splnění podmínek dle Kolektivní smlouvy)
- příspěvek na penzijní připojištění od 500 - 1000 Kč / měsíc
- výroční bonus 3 000 - 17 000 Kč
- příspěvek na dopravu (1 kč/1km)

Kontakt:
Lucie Řeřichová (asistentka HR manažera), l.rerichova@tecnocapclosures.com, tel. 384 373 164
TECNOCAP s.r.o., IČ 281 27 561, Střížovice 67, 378 53 Strmilov

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66799107
Zaměstnavatel:
TECNOCAP s.r.o. (28127561)
Kde budete pracovat:
TECNOCAP s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 384 373 164
E-mail: l.rerichova@tecnocapgroup.com

Další nabídka práce podle lokality