Nabídka práce AUTOMECHANICI - ŘIDIČI ASISTENČNÍ SLUŽBY (ZamK) - Paskov na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa AUTOMECHANICI - ŘIDIČI ASISTENČNÍ SLUŽBY (ZAMK) v lokalitě Paskov na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 05.01.2024 firma - zaměstnavatel Ing. Milan Kedroň (12642649). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 21 300 Kč .

Pracovní pozice:
AUTOMECHANICI - ŘIDIČI ASISTENČNÍ SLUŽBY (ZamK)
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři osobních automobilů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.01.2024
Mzda:
21 300 Kč
Poznámka k nabídce práce:
A02 z:7/2/2022 (ZamK) a:12/7/2022
Požadujeme:
- ŘP sk. B.
Výhodou:
- ŘP sk. C.
Náplň práce:
- práce automechanika + výjezdy asistenční služby dle potřeby
- pracovní dny pondělí až pátek.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66799806
Zaměstnavatel:
Ing. Milan Kedroň (12642649)
Kde budete pracovat:
Ing. Milan Kedroň - pracoviště Paskov
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 725 345
E-mail: autokedron@autokedron.cz