Nabídka práce Obchodní zástupce - Šumperk

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ZÁSTUPCE v lokalitě Šumperk přichází na pracovní trh ke dni 21.06.2022 firma - zaměstnavatel JANČA & EMAS group s.r.o. (25907069). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 26 000 Kč .

Pracovní pozice:
Obchodní zástupce
Odvětví:
Finance (nabídky práce na Šumpersku)
Obchod a cestovní ruch (nabídky práce na Šumpersku)
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.06.2022
Mzda:
26 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
- Hledáme ideálně středoškoláka/čku se zaměřením na elektro nebo praxí na obdobné pozici.
- Potřebná je pro nás znalost a orientace v elektroinstalačním materiálu se zaměřením především na silnoproud a dovednost na PC (MS Office nutností, SAP velkou výhodou, ne však podmínkou).
- Vzhledem k charakteru práce se těšíme na spolehlivého, pečlivého uchazeče/čku s dobrými komunikačními schopnostmi a milým vystupováním.
- Oceníme Vaši chuť se něco naučit a také učit nás.
- Nutností je řidičský průkaz sk. B.

Náplň:
- Hlavní náplní Vaší práce bude aktivní komunikace s klienty či dodavateli a vyhledávání nových obchodních příležitostí.
- Budete tvořit cenové nabídky a zpracovávat obchodní zakázky od A-Z.
- Součástí Vaší práce také bude úzká spolupráce s nákupním oddělením.

Nabízíme:
- náborový příspěvek 20.000,- Kč (10 tis. po odpracovaných 6-ti měsících, zbylých 10 tis. po odpracovaných 12-ti měsících )
- na začátku spolupráce Vám vše potřebné vysvětlí a ukáží zkušení kolegové,
- smlouva na PP,
- stravenky v hodnotě 130 Kč
- příspěvek na penzijní pojištění,
- práci v perspektivní a stabilní společnosti s působnosti po celé ČR,
- čím šikovnější budete, tím vyšší budou Vaše prémie,
- čekají Vás kolegové se smyslem pro humor a chutí do práce,
- pravidelně Vás budeme školit,
- a v neposlední řadě Vás čekají teambuildingové akce, jelikož si uvědomujeme důležitost správně fungujícího kolektivu.
Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66799821
Zaměstnavatel:
JANČA & EMAS group s.r.o. (IČ: 25907069)
Kde budete pracovat:
JANČA & EMAS group s.r.o. - prac.
Kontaktní údaje:
Tel.: 571759923
E-mail: klimpar@emas.cz

Prohlédnout dalších 777 nabídek práce na Šumpersku