Nabídka práce OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ PRO OBLAST SEVERNÍCH ČECH - Horní Jiřetín na Mostecku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ PRO OBLAST SEVERNÍCH ČECH v lokalitě Horní Jiřetín na Mostecku přichází na pracovní trh ke dni 29.07.2022 firma - zaměstnavatel STEFAN Engineering s.r.o. (28739370). Výše nabídnuté mzdy je 32 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ PRO OBLAST SEVERNÍCH ČECH
Odvětví:
Finance (nabídky práce na Mostecku)
Obchod a cestovní ruch (nabídky práce na Mostecku)
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
29.07.2022
Mzda:
25 000 až 32 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody služební auto, mobilní telefon
POŽADUJEME:
Požadavky:
- SŠ/VŠ - technického směru nebo praxe v oboru
- Práce na PC - MS Office
- ŘP sk. B (aktivně)
- Technické myšlení a chuť se vzdělávat
- Komunikační a vyjednávací schopnosti
- Spolehlivost, vytrvalost, cílevědomost, zákaznickou orientaci
- Organizační dovednosti, flexibilita
- Praxe na obchodní pozici
Náplň práce:
- Péče a rozvoj partnerství se stávajícími partnery/zákazníky
- Aktivní vyhledávání a oslovování nových partnerů/zákazníků
- Vytváření cenových nabídek parterům/zákazníkům
- Poskytování odborného poradenství partnerům/zákazníkům
- Zpracování poptávek, nabídek, objednávek, realizace zakázek
- Řešení nezbytné administrativy spojené s objednávkami a realizacemi
- Reporting

Zaměstnanecké výhody: e-stravenky, mobilní telefon, služební auto
HLÁSIT SE: Trojanová Lenka, tel.: 602 120 153, e-mail: asistentka@stefan-engineering.cz
kontaktovat telefonicky + e-mailem zaslat životopis, osobně na adrese Horská 165, Horní Jiřetín v pracovní dny od 8.00 do 12.00 hod., příp. 14.00-16.00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidič

Reference:
66802131
Zaměstnavatel:
STEFAN Engineering s.r.o. (IČ: 28739370)
Kde budete pracovat:
STEFAN Engineering s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 120 153
E-mail: asistentka@stefan-engineering.cz

Prohlédnout dalších 469 nabídek práce na Mostecku