Nabídka práce PROJEKTANT/KA TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTANT/KA TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 25.01.2024 firma - zaměstnavatel EUROPANEL s.r.o. (25495071). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PROJEKTANT/KA TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Ostatní stavební inženýři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.01.2024
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
- zodpovědnost, spolehlivost a schopnost samostatné práce
- znalost práce na PC (Auto CAD, Microsoft Office a SketchUp)
- znalost v oboru stavebnictví a dřevovýroby vítána
- mladé zaučíme, praxe v oboru vítána
Nabízíme:
- práci pro stabilní českou firmu EUROPANEl
- nástup možný ihned
- práci na hlavní pracovní poměr nebo i na zkrácený úvazek
- 20 dní dovolené a stravenky
Pracovní náplň:
- budete součástí týmu technického oddělení, hlavním úkolem bude připravovat montážní dokumentace ze systému EUROPANEL v programu AutoCAD a SketchUp
- pro zákazníky budete k dispozici v případě technických dotazů
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66803921
Zaměstnavatel:
EUROPANEL s.r.o. (25495071)
Kde budete pracovat:
EUROPANEL s.r.o
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 820 989
E-mail: markova@europanel.cz