Nabídka práce Barista/tka - Lipno nad Vltavou na Českokrumlovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa BARISTA/TKA v lokalitě Lipno nad Vltavou na Českokrumlovsku přichází na pracovní trh ke dni 04.08.2022 firma - zaměstnavatel KORZO LIPNO s. r. o. (28138953). Výše nabídnuté mzdy za (45 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Barista/tka
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch (volná místa na Českokrumlovsku)
Profesní zařazení:
Baristé
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
45
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
04.08.2022
Mzda:
30 000 Kč
Společnost KORZO LIPNO s.r.o. zabývající se realitami a provozováním investičních apartmánů, hledá do svého týmu baristku/baristu:
Požadujeme:
- ukončené SŠ vzdělání
- komunikativnost
- základní znalost AJ, NJ
- samostatnost
- spolehlivost
- flexibilitu
- zodpovědný přístup
- nadšení pro kávu a kávovou kulturu
- zkušenost v oboru je vítána
Nabízíme:
- příjemné zázemí malé a útulné kavárny
- důkladný trénink a podporu v zaškolení
- výbornou nabídku kávy
- pracovní poměr na dobu neurčitou, může být i dlouhodobá dohoda o provedení práce
- jednosměnný pracovní režim s nerovnoměrným rozvržením pracovní doby (krátký/dlouhý týden)
- příspěvek na stravování
- přátelský kolektiv
- zajímavou a různorodou a odpovědnou práci
Náplň práce:
- obsluha zákazníků a komunikace s nimi
- příprava kávy i všech našich produktů podle standardů a receptur
- starost o čistotu kavárny a úklid
Nástup:
- září nebo dle dohody
- pravidelné pracoviště: Lipno nad Vltavou
Plat:
- platové ohodnocení po zapracování 30.000,- Kč
Pokud Vás naše nabídka oslovila a hledáte dlouhodobé pracovní uplatnění a zázemí mladé, dynamické společnosti, tak se s Vámi rádi setkáme. Životopisy zasílejte na kysnarova@korzolipno.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
66804560
Zaměstnavatel:
KORZO LIPNO s. r. o. (IČ: 28138953)
Kde budete pracovat:
KORZO LIPNO s. r. o. - Korzo Lipno
Kontaktní údaje:
E-mail: kysnarova@korzolipno.cz

Prohlédnout dalších 1079 nabídek práce na Českokrumlovsku