Nabídka práce Electronic (Value) Engineer (ž/m) - Ráječko na Blanensku

S novou nabídkou volného pracovního místa ELECTRONIC (VALUE) ENGINEER (Ž/M) v lokalitě Ráječko na Blanensku přichází na pracovní trh ke dni 15.03.2024 firma - zaměstnavatel Tyco Fire & Security Czech Republic s.r.o. (61055077). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
Electronic (Value) Engineer (ž/m)
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Technici elektronici
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
15.03.2024
Mzda:
40 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie 13., 14. plat
Budete pracovat na projektech se zaměřením na úsporu nákladů a na vývoj a technickou podporu elektronických produktů pro systémy protipožární ochrany
Jaká bude Vaše pracovní náplň
- Projekty se zaměřením na snižování nákladů u našich produktů v oblasti zabezpečovacích systémů
- Plánování a samotné testování dizajnových změn
- Design elektronických obvodů pro komponenty zabezpečovacích systémů
- Podpora výroby během zavádění nového produktu
- Aktivní spolupráce s dalšími odděleními, včetně oddělení mechaniky, SW a SQA
- Spolupráce s výrobou a oddělením Test Engineering Qualifications - External
Co od Vás očekáváme
- Vzdělání v oboru elektro
- Předchozí zkušenosti v těchto oblastech: Specifikace elektronických součástek; Design pro výrobu; Testování EMC; Výrobní proces PCB; Digitální / mikroprocesorová elektronika; Analogová elektronika
- Angličtina - komunikativní znalost
- Schopnost nacházet příležitosti pro vylepšení produktů/procesů a k úspoře nákladů v celém portfoliu systémů protipožární ochrany (včetně elektronických, mechanických a obalových dílů)
- Solidní přehled o výrobě elektronických součástek
Zaměstnanecké výhody: 3. plat, 14. plat, příspěvěk na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, skupinové životní pojištění, dotované obědy, zvýhodněné tarify mobilních operátorů, cafeterie.
Kontakt možný osobně na adrese: Osvobození 363, Ráječko, telefonicky v čase 8:00-15:00 hod na č. 516 486 107, 725 581 831 nebo na e-mail. adrese: andrea.frauenbergova-ext@jci.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66806624
Zaměstnavatel:
Tyco Fire & Security Czech Republic s.r.o. (61055077)
Kde budete pracovat:
Tyco Fire & Security Czech Republic s.r.o. - závod Ráječko
Kontaktní údaje:
Tel.: 516486107, 725581831
E-mail: andrea.frauenbergova@jci.com