Nabídka práce Příprava stavební výroby - (Okres Kolín)

S novou nabídkou volného pracovního místa PŘÍPRAVA STAVEBNÍ VÝROBY v lokalitě (Okres Kolín) přichází na pracovní trh ke dni 21.02.2022 firma - zaměstnavatel NERESEN a.s. (01458965). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Příprava stavební výroby
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Úředníci jinde neuvedení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.02.2022
Mzda:
32 200 až 45 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody zaškolení, podpora dalšího profes.růstu
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt:
e-mail: neresenas@seznam.cz.

Požadujeme:
- odpovědnost a profesionální přistup k práci, chuť se vzdělávat a všestranně rozvíjet, příjemné vystupování
- řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
- vzdělání stavebního směru
- alespoň základní znalosti PD, dokladové části PD, autocad 2D, VV + rozpočtů
- základní orientace ve stavebnictví (materiály, výrobky, skladby konstrukcí)
- dobrá znalost práce na PC (MS office)
- čistý TR.

Náplň práce:
- podpora stavby (staveniště)
- zařizování potřebných činností souvisejících s komplexní realizací stavební zakázky
- týmová spolupráce se stavbyvedoucími, projektanty, managery a dalšími zúčastněnými stranami zakázek.

Nabízíme:
- dobré zázemí společnosti s příjemným kolektivem
- zaškolení a podpora dalšího profesního růstu
- stavíme převážně občanské stavby (bytové domy, ubytovny, administrativní objekty atd. po celé ČR).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC MS Office
Práce s PC - autocad autocad 2D
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiné vzdělání staveb.směru, základní znalost PD, doklad.části PD, VV+rozpočtů

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66807186
Zaměstnavatel:
NERESEN a.s. (01458965)
Kde budete pracovat:
NERESEN a.s. - okr. Kolín
Kontaktní údaje:
Tel.: 773 802 166
E-mail: neresenas@seznam.cz