Nabídka práce Pracovník ostrahy - Pelhřimov

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK OSTRAHY v lokalitě Pelhřimov přichází na pracovní trh ke dni 08.03.2024 firma - zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. (27841031). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je přinejmenším 114 Kč/hod . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Pracovník ostrahy
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Vrátní
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
08.03.2024
Mzda:
114 Kč/hod
Náplň práce: obsluha zařízení operačního střediska, kamerového systému, zabezpečovacího systému a PC, ostraha objektu, pravidelné obchůzky, kódování, kontrola objektů, kontrola osob vstupujících do objektu, zamezení vstupu neoprávněným osobám.
Nepřetržitý provoz: 6-18, 18-6.
Certifikát Strážný "kód profesní kvalifikace 68-008-E" výhodou.
Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80 zák. č. 435/2004 Sb. zákona o zaměstnanosti.
Nástup možný ihned.
Kontakt možný emailem nebo telefonicky, na pracoviště prosíme nechoďte!

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Jiné certifikát Strážný "kód profesní kvalifikace 68-008-E výhodou

Ano, FORCORP GROUP spol. s r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66807374
Zaměstnavatel:
FORCORP GROUP spol. s r.o. (27841031)
Kde budete pracovat:
FORCORP GROUP spol. s r.o.- 1
Kontaktní údaje:
Tel.: 723612506
E-mail: prace@forcorp.cz