Nabídka práce AUTOMATIK PLC (M/Ž) - Písek

S novou nabídkou volného pracovního místa AUTOMATIK PLC (M/Ž) v lokalitě Písek přichází na pracovní trh ke dni 08.12.2023 firma - zaměstnavatel Faurecia Components Písek, s.r.o. (26105314). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 70 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
AUTOMATIK PLC (M/Ž)
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha průmyslových robotů
Počet volných míst:
4
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
08.12.2023
Mzda:
40 000 až 70 000 Kč
CIZ Náplň práce: samostatné programování a diagnostika strojních zařízení s řídícím systémem SIMATIC S7, denní používání programovacího jazyka STEP 7, WIN CC, TIA PORTAL, programování v robotice, řešení příčin poruch a stanovení nápravných opatření k jejich eliminaci, provádění preventivní údržby.
Práce ve třísměnném provozu.
Požadavky: orientace v technické dokumentaci, znalost STEP 7, WIN CC, flexibilita, zodpovědnost, pečlivost, znalost TIA Portal výhodou.
Požadované jazykové znalosti: Anglický jazyk výhodou.
Nabízené výhody: možnosti profesního růstu a dalšího vzdělání. Zajímavý benefitní balíček (náborový příspěvek, penzijní připojištění, příspěvek na mateřskou školku, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování,…) Nadstandartní mzdové ohodnocení.
První kontakt: Šroubová Monika tel. 776 780 017, e-mail: monika.sroubova@faurecia.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66808484
Zaměstnavatel:
Faurecia Components Písek, s.r.o. (26105314)
Kde budete pracovat:
Faurecia Components Písek, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 776 780 017
E-mail: monika.sroubova@faurecia.com