Nabídka práce Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách - Heřmanův Městec na Chrudimsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OSTATNÍ POMOCNÍ A NEKVALIFIKOVANÍ PRACOVNÍCI VE SLUŽBÁCH v lokalitě Heřmanův Městec na Chrudimsku přichází na pracovní trh ke dni 07.01.2024 firma - zaměstnavatel OBZOR, výrobní družstvo invalidů v Praze (00027642). Výše nabídnuté mzdy za (15 hod/týdně) je přinejmenším 7 088 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách
Odvětví:
Služby
Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení
Počet volných míst:
4
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
15
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
07.01.2024
Mzda:
7 088 Kč
Poznámka k nabídce práce:
VOLNÉ MÍSTO JE VHODNÉ PRO OZP !

Místo výkonu práce: Heřmanův Městec
NÁPLŇ PRÁCE: třídění, skládání zboží, montážní práce i šití, práce vhodná spíše pro ženy

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 7 do 15 hod., na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně Po-Pá od 7 do 13 hod. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, OBZOR, výrobní družstvo invalidů v Praze uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66809603
Zaměstnavatel:
OBZOR, výrobní družstvo invalidů v Praze (00027642)
Kde budete pracovat:
OBZOR, výrobní družstvo invalidů v Praze - 001
Kontaktní údaje:
Tel.: 723 104 663
E-mail: krausova@obzorpraha.cz

Další nabídka práce podle lokality