Nabídka práce PRACOVNÍCE - PRACOVNÍK ODBYTU (vyhrazeno pro OZP) - Paskov na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍCE - PRACOVNÍK ODBYTU (VYHRAZENO PRO OZP) v lokalitě Paskov na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 06.02.2024 firma - zaměstnavatel Sodovkárna R. Sýkora s.r.o. (42868785). Výše nabídnuté mzdy za (32.5 hod/týdně) je přinejmenším 15 600 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
PRACOVNÍCE - PRACOVNÍK ODBYTU (vyhrazeno pro OZP)
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
32.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
06.02.2024
Mzda:
15 600 Kč
Poznámka k nabídce práce:
A11 z:25/2/2022 (vyhrazeno pro OZP) a:6/2/2024
Náplň práce:
- zadávání objednávek
- příprava podkladů pro rozvoz
- práce s PC.
Pracovní doba:
- 7:30-14:00 hod.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Ano, Sodovkárna R. Sýkora s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66810871
Zaměstnavatel:
Sodovkárna R. Sýkora s.r.o. (42868785)
Kde budete pracovat:
Sodovkárna R. Sýkora s.r.o.*
Kontaktní údaje:
Tel.: 720 101 010 (PO-PÁ 7:00-15:00 hod.)
E-mail: sodovkarna@sodovkarna.cz

Další nabídka práce podle lokality