Nabídka práce KONZULTANT/KONZULTANTKA INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ - Prostějov

S novou nabídkou volného pracovního místa KONZULTANT/KONZULTANTKA INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ v lokalitě Prostějov přichází na pracovní trh ke dni 27.07.2022 firma - zaměstnavatel AddOn system s.r.o. (03729028). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 25 000 Kč .

Pracovní pozice:
KONZULTANT/KONZULTANTKA INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ
Odvětví:
Informační technologie (nabídky práce na Prostějovsku)
Obchod a cestovní ruch (nabídky práce na Prostějovsku)
Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.07.2022
Mzda:
25 000 Kč
Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Voráč, tel. 604 400 167, e-mail: vorac@addonsystem.cz. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 (možné se na pracovní době domluvit). Pracoviště: Olomoucká 15, Prostějov.
Požadujeme: analytické myšlení, schopnost komunikovat se zákazníkem, znalost podnikových systémů, orientace v oboru informačních technologií, základní znalost SQL výhodou, zkušenosti s IS QI případně DUEL výhodou, schopnost týmové práce, zodpovědnost, řidičský průkaz sk. B, dobré komunikační schopnosti.
Náplň práce: poskytování školení, konzultace, úpravy systému, zavádění systému u nových zákazníků a podpora u stávajících.
Nabízíme: firemní benefity, notebook, mobilní telefon.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66811855
Zaměstnavatel:
AddOn system s.r.o. (IČ: 03729028)
Kde budete pracovat:
AddOn system s.r.o.-provozovna
Kontaktní údaje:
Tel.: 604 400 167
E-mail: vorac@addonsystem.cz

Prohlédnout dalších 709 nabídek práce na Prostějovsku