Nabídka práce UKLÍZEČ/KA - Letohrad na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa UKLÍZEČ/KA v lokalitě Letohrad na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 03.03.2022 firma - zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s. (25719751). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 16 800 Kč .

Pracovní pozice:
UKLÍZEČ/KA
Odvětví:
Služby (nabídky práce na Orlickoústecku)
Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech
Počet volných míst:
4
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o pracovní činnosti
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.03.2022
Mzda:
16 800 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie náborový příspěvek 2 000 Kč, výroční odměny
Jiné výhody zvýhodněné volání O2
Poznámka k nabídce práce:
Povolení k zaměstnání dle § 97 d)

PRACOVNÍ NÁPLŇ: úklidové práce - kanceláře a výroba
PRACOVNÍ DOBA: 8 hodinové denní směny, Po - Pá
POŽADUJEME:
- chuť pracovat
- fyzickou zdatnost
- výpis z rejstříku trestů
- praxe v úklidu - výhodou
- spolehlivost
NABÍZÍME:
- mzdu 100 Kč/h
- kompletní uniformu a příspěvek na obuv
- možnost týdenních výplat
- happy days
- zázemí stabilní společnosti, mzda vždy včas
KONTAKT: telefonicky nebo email

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66812941
Zaměstnavatel:
Mark2 Corporation Czech a.s. (IČ: 25719751)
Kde budete pracovat:
Mark2 Corporation Czech a.s., pracoviště Letohrad
Kontaktní údaje:
Tel.: 800 111 112
E-mail: prace@m2c.eu

Prohlédnout dalších 1542 nabídek práce na Orlickoústecku