Nabídka práce STRÁŽNÍ, VRÁTNÍ - Kontakt: telefonicky či e-mailem. - Beroun

S novou nabídkou volného pracovního místa STRÁŽNÍ, VRÁTNÍ - KONTAKT: TELEFONICKY ČI E-MAILEM. v lokalitě Beroun přichází na pracovní trh ke dni 14.07.2022 firma - zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. (25032909). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 114 Kč/hod .

Pracovní pozice:
STRÁŽNÍ, VRÁTNÍ - Kontakt: telefonicky či e-mailem.
Odvětví:
Obrana a ochrana (nabídky práce na Berounsku)
Profesní zařazení:
Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
14.07.2022
Mzda:
114 Kč/hod
Náplň práce:Ostraha objektu, Kontrola vstupů a vjezdů do objektů, Pochůzková činnost, Zápisy do evidenčních knih, Směnný provoz 6 -18, 18 - 6 hodin. Požadujeme: Výpis z rejstříku trestů, Spolehlivost a flexibilitu, Certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou, Vyhrazeno pro OZP. Nabízíme: Pracovní poměr na dobu určitou, Zázemí stabilní firmy, Odměny pro vynikající pracovníky, Možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E, Pravidelná školení, Příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční. Kontakt: telefonicky či e-mailem Po-Pá 8:00 - 14:00.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66814579
Zaměstnavatel:
OKO 69, s.r.o. (IČ: 25032909)
Kde budete pracovat:
OKO 69, s.r.o. - Beroun
Kontaktní údaje:
Tel.: 477070025
E-mail: marcela.soumarova@oko69.cz

Prohlédnout dalších 1180 nabídek práce na Berounsku