Nabídka práce Programátor PLC a HDMI junior - Příbram

S novou nabídkou volného pracovního místa PROGRAMÁTOR PLC A HDMI JUNIOR v lokalitě Příbram přichází na pracovní trh ke dni 30.05.2022 firma - zaměstnavatel ACS International s.r.o. (01726340). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Programátor PLC a HDMI junior
Odvětví:
Informační technologie (volná místa na Příbramsku)
Profesní zařazení:
Vývojáři softwaru
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
30.05.2022
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie
Jiné výhody stravenky, školení, kurzy AJ, flexibilní pracovní doba, další
Poznámka k nabídce práce:
Pozice: programátor PLC a HDMI junior
Požadujeme:
- elektrotechnické SŠ/VŠ vzdělání
- platné přezkoušení z vyhlášky 50/78 SB.§6
- velmi dobrá znalost MS Office a nástrojů Siemens, Aveva
- ochota účastnit se služebních cest (i do zahraničí)
- řidičský průkaz B
- aktivní schopnost pracovat v týmu i samostatně
Náplň práce:
- vývoj aplikačního SW pro řízení strojních zařízení a technologických celků
- práce v prostředích Siemens TIA portal, Step7,Simatic PCS7, WinCC Flexible, Intouch, Wonderware
- automatizace strojích zařízení
- uvádění automatizačních systémů do provozu
- podpora, servis, údržba a rozšiřování stávajících projektů
- zpracování technické dokumentace dle platné legislativy, nařízení vlády a normativ
Zaměstnanecké výhody: stravenky, projektové bonusy, roční bonus dle finančních výsledků firmy, interní/externí školení potřebná pro danou pozici, kurzy anglického jazyka,práce s moderními projekčními nástroji, flexibilní pracovní doba, příjemné pracovní prostředí v malé firmě rodinného typu
Vhodní i pro cizince z Ukrajiny.

Nástup možný ihned na dobu určitou na 1 rok
Mzda: 30 000,- až 40 000,- Kč
Kontakt: Zápotočná Lucie, e-mail: lucie.zapotocna@acs-e.com
Místo výkonu práce: ACS International s.r.o., Březohorská č.p. 253, Příbram VII

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Praxe v povoláních:
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66816594
Zaměstnavatel:
ACS International s.r.o. (IČ: 01726340)
Kde budete pracovat:
ACS International s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: lucie.zapotocna@acs-e.com

Prohlédnout dalších 1028 nabídek práce na Příbramsku

Užitečné informace k pracovnímu místu

Vývojáři softwaru a programátoři navrhují, píší a testují kód nových systémů a softwaru, aby zajistili efektivitu. Vytvářejí základy pro funkční systémy a spouštějí diagnostické programy k ověření efektivity. Jsou zaměstnáni ve firmách zabývajících se vývojem počítačového softwaru, počítačových a videoherních aplikací, v poradenských firmách v oblasti informačních technologií a v útvarech informačních technologií v soukromém i veřejném sektoru.