Nabídka práce OBSLUHA CNC - Divec na Královéhradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA CNC v lokalitě Divec na Královéhradecku přichází na pracovní trh ke dni 19.09.2023 firma - zaměstnavatel SV metal spol. s r.o. (25257366). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 23 640 Kč .

Pracovní pozice:
OBSLUHA CNC
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Počet volných míst:
4
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
19.09.2023
Mzda:
23 640 Kč
Náplň práce: obsluha CNC frézky- určení parametrů řezu a sestavení nástrojů a materiálů, příprava pracovního procesu: seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů, seřízení frézovacích strojů na požadované tolerance, kontrola používání řezacích nástrojů a nastavení a řízení strojů pomocí příslušných obsluhovacích prvků, měřen
- Požadujeme:orientace v normách a v technických podkladech pro provádění obráběcích operací, ochota pracovat na 2 směny (ranní, odpolední), pečlivost, preciznost, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost za výsledek, zkušenosti se zakázkovou výrobou a CNC stroji výhodou.
- Nabízíme:pravidelná pracovní doba, volné víkendy, odměny a bonusy za produktivitu, rozmanitá práce na zakázkové kusové výrobě, možnost profesního růstu a zdokonalení v oboru, přátelský kolektiv a lidský přístup ryze české firmy, slušné a férové jednání, neformální atmosféra na pracovišti, absolventy rádi zaučíme.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66819405
Zaměstnavatel:
SV metal spol. s r.o. (25257366)
Kde budete pracovat:
SV metal spol.s r.o. - HK, Divec
Kontaktní údaje:
Tel.: 778 477 089
E-mail: jobs@svmetal.cz

Další nabídka práce podle lokality