Nabídka práce Vedoucí údržby - Leskovec na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ ÚDRŽBY v lokalitě Leskovec na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 16.05.2022 firma - zaměstnavatel Sodecia Safety & Mobility Leskovec, s.r.o. (27781917). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 50 000 Kč .

Pracovní pozice:
Vedoucí údržby
Odvětví:
Výroba a provoz (volná místa na Vsetínsku)
Management (volná místa na Vsetínsku)
Profesní zařazení:
Řídící pracovníci v průmyslové výrobě
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
16.05.2022
Mzda:
50 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Zvláštní prémie
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění, na dopravu
Poznámka k nabídce práce:
VEDOUCÍ ÚDRŽBY
POŽADUJEME:Min. SŠ vzdělání technického směru, 3 roky praxe na obdobné pozici, praxe v oblasti automotive výhodou, výborné organizační a komunikační schopnosti, týmová spolupráce, znalost anglického jazyka, dobré znalosti MS Office
NÁPLŇ PRÁCE: kompletní vedení oprav a údržby strojového parku ve výrobní společnosti, vedení týmu servisních techniků, elektrikářů, elektromechaniků, nástrojárny a PLC specialistů, úzká spolupráce s manažerem výroby a provázanost s výrobními procesy, plánování a realizace investic, pravidelný reporting vedení společnosti, zajištění odborného vzdělávání týmu v souvislosti se změnami výroby a technologie
NABÍZÍME: Firemní benefity: 13. plat, věrnostní bonus podle odpracovaných let ve firmě, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, zajištění závodního stravování nebo náhradního stravování formou stravovacích poukázek, atd.
PRVNÍ KONTAKT: emailem na adresu: jozef.vorobel@sodecia.com
ov.tel. 16.5.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Reference:
66820510
Zaměstnavatel:
Sodecia Safety & Mobility Leskovec, s.r.o. (IČ: 27781917)
Kde budete pracovat:
Sodecia Safety & Mobility Leskovec, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 703 147 609
E-mail: jozef.vorobel@sodecia.com

Prohlédnout dalších 1166 nabídek práce na Vsetínsku