Nabídka práce Associated Engineer Development - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa ASSOCIATED ENGINEER DEVELOPMENT v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 06.04.2023 firma - zaměstnavatel Siemens, s.r.o. (00268577). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 60 530 Kč .

Pracovní pozice:
Associated Engineer Development
Odvětví:
Věda a výzkum
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Inženýři elektrotechnici a energetici ve výzkumu a vývoji
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
06.04.2023
Mzda:
60 530 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt:gabriela.koderova@siemens.com
Upřesňující informace:
Požadujeme:
- bakalářský nebo magisterský titul
- dostatečné pracovní zkušenosti výhodou
- zkušenost s prací v projektovacích a konstruovacích programech výhodou (např. PCB, AutoCAD)
- dobrá znalost angličtiny
- touha vzdělávat a rozvíjet své znalosti
- znalost digitální elektroniky

Náplň práce:
- psaní zdrojového kódu pro projekty Siemens Advanta
- návrhu softwarové architektury a realizace její implementace
- mezinárodní spolupráci s dalšími kolegy z různých oblastí vývoje - hardware, test, projektový management a výroba
- účasti na malých projektech nebo v částech velkého projektu, kde se naučíte rozumět robustnímu FW designu a moderním průmyslovým sběrnicím
- vytváření funkčních / jednotkových testů a účasti na kontrole kódu
- tvorbě dokumentace?
Zaměst.výhody:
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, příspěvek na stravování, možnost zakoupit akcie společnosti Siemens, různé slevy u partnerů, individuální rozpočet minimálně 24.000 Kč, který lze rozdělit mezi dny volna navíc (max 8), bodů do cafeterie, příspěvku na životní nebo penzijní připojištění

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66822244
Zaměstnavatel:
Siemens, s.r.o. (00268577)
Kde budete pracovat:
Siemens, s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: gabriela.koderova@siemens.com