Nabídka práce Učitel teoretických předmětů z oboru stavebnictví - Děčín

S novou nabídkou volného pracovního místa UČITEL TEORETICKÝCH PŘEDMĚTŮ Z OBORU STAVEBNICTVÍ v lokalitě Děčín přichází na pracovní trh ke dni 07.03.2024 firma - zaměstnavatel Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace (14450488). Výše nabídnuté mzdy je 42 780 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Učitel teoretických předmětů z oboru stavebnictví
Odvětví:
Školství
Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
07.03.2024
Mzda:
32 820 až 42 780 Kč
Místo výkonu práce: Dělnická č.p. 825/15, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín 2

- Požadujeme uživatelskou znalost práce MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
- Vítáme uživatelskou znalost práce vprogramu Bakaláři a v prostředí MS Teams. (zaučíme)
- Zkušenost s organizací výuky a řízení kolektivu vítána, organizační schopnosti, týmová spolupráce.
- Požadujeme samostatnost, zodpovědnost, odborné i komunikační schopnosti

Náplň práce:
- Výuka odbornýchteoretických předmětů Technologie, stavební konsturkce, Technické kreslení, Přestavby budov, aj.
- Garant realizace odborné přípravy žáků tříletého učebního oboru Zednické práce, Zedník, včetně přípravy žáků na závěrečné zkoušky.
- Práce střídním kolektivem, třídnictví.

Nabízíme:
- náborový příspěvek 200 000 Kč.
- 40 dní dovolené
- 12 dní studijního volna
- Vpřípadě úspěšného vstupu do této pracovní pozice jistota pracovního místa, dlouhodobá spolupráce.
- služební notebook a grafický tablet
- příspěvek FKSP na školní stravování, kulturu, sport
- Výuka v plném úvazku 21 hodin podle rozvrhu hodin (přítomnost ve škole), nepřímou činnost může učitel vykonávat mimo školu.
- Možnost zajištění ubytování.
- osobní ohodnocení a roční odměny

Mgr. Bc. Jana Férová, tel. 736 233 444, ferova@dorado.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
66822853
Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace (14450488)
Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace - 01 (sídlo)
Kontaktní údaje:
Tel.: 412535942
E-mail: ferova@dorado.cz

Další nabídka práce podle lokality