Nabídka práce Dělníci v kovovýrobě - Plzeň

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍCI V KOVOVÝROBĚ v lokalitě Plzeň přichází na pracovní trh ke dni 28.07.2023 firma - zaměstnavatel MEA Metal Applications s.r.o. (00871281). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 27 000 Kč .

Pracovní pozice:
Dělníci v kovovýrobě
Odvětví:
Výroba a provoz
Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
28.07.2023
Mzda:
27 000 Kč
Kontakt: Činatlová Věra, tel.: 730 541 754 (každé PO a ST 8-14), e-mail: vera.cinatlova@mea-group.com; případně osobně na adrese Domažlická 180, Plzeň každé PO a ST 8-14

Náplň práce: broušení, začišťování kovových dílů, výroba roštů
Požadavky:manuální zručnost, ochota učit se novým věcem
POZICE JE SVÝM CHARAKTEREM VHODNÁ SPÍŠE PRO MUŽE!
Nutná základní znalost - domluva v ČJ

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, 25 dní dovolené, letní + vánoční prémie.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66824022
Zaměstnavatel:
MEA Metal Applications s.r.o. (00871281)
Kde budete pracovat:
MEA Metal Applications s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 377 494 216 (každé PO a ST 8-14)
E-mail: vera.cinatlova@mea-group.com