Nabídka práce Samostatný/á kuchař/ka - Mikulovice na Jesenicku

S novou nabídkou volného pracovního místa SAMOSTATNÝ/Á KUCHAŘ/KA v lokalitě Mikulovice na Jesenicku přichází na pracovní trh ke dni 16.04.2024 firma - zaměstnavatel KAMITIRO s.r.o. (26878208). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Samostatný/á kuchař/ka
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
16.04.2024
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování obědy zdarma
Ubytování možnost pronájmu rodinného domku
Poznámka k nabídce práce:
AKTUALIZACE 15.4.2024
První kontakt telefonický, písemný
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- zajištění chodu svěřeného úseku pod dohledem
- práce v jednosměnném provozu - RANNÍ Po-Pá

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, zaměstnavatel KAMITIRO s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
66828119
Zaměstnavatel:
KAMITIRO s.r.o. (26878208)
Kde budete pracovat:
KAMITIRO s.r.o.- restaurace NA PALUBĚ
Kontaktní údaje:
Tel.: 774 797 820
E-mail: info@napalube.com

Další nabídka práce podle lokality