Nabídka práce Vývojový pracovník/ce - Kroměříž

S novou nabídkou volného pracovního místa VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK/CE v lokalitě Kroměříž přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel AEV, spol. s r. o. (15529231). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Vývojový pracovník/ce
Odvětví:
Věda a výzkum
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc Sickdays
Zvláštní prémie
Jiné výhody osobní růst, další vzdělávání a zvyšování kvalifikace
Poznámka k nabídce práce:
Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Návrh a konstrukce elektronických obvodů, Návrh a testování SW, Tvorbu výkresové dokumentace a její následné zpracování a aktualizace, Příprava zkoušek, Konstrukční podporu pro výrobu a montáž
- Požadujeme: SŠ/VŠ - obor elektrotechnika, pozice vhodná i pro absolventy, popř. studenty, vyhláška 50/1978Sb. § 5., 6. výhodou, u absolventů doškolíme, znalosti základů měření NF i VF technika výhodou, zájem o automobilové odvětví, analytické a koncepční myšlení, samostatnost, pečlivost, schopnost rychle se vzdělávat, AJ (technická alespoň pasivní), NJ výhodou
- Nabízíme: HM s předpokládaným růstem po zapracování, počáteční pracovní poměr na dobu určitou 1 tok s možností prodloužení a zákonného přechodu na dobu neurčitou, zácvik na pracovišti, pestrou odbornou a dlouhodobě perspektivní práci, možnost pracovat s moderní měřicí technikou, osobní růst, další vzdělávání a zvyšování kvalifikace, širokou škálu benefitů (bonus ke mzdě, Sickdays, nestandardní příspěvek na stravování, podpora vzdělávání a osobního rozvoje, pružná pracovní doba)
- Své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: lehkozivova@aev.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jazykové znalosti:
Angličtina (pasivní) technická

Reference:
66829543
Zaměstnavatel:
AEV, spol. s r. o. (15529231)
Kde budete pracovat:
AEV, spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 573 500 082
E-mail: lehkozivova@aev.cz

Další nabídka práce podle lokality