Nabídka práce Asistentka/Asistent logistiky a obchodu - Střílky na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTENTKA/ASISTENT LOGISTIKY A OBCHODU v lokalitě Střílky na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 04.03.2024 firma - zaměstnavatel Natures Care CZ s.r.o. (26288605). Výše nabídnuté mzdy je 32 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Asistentka/Asistent logistiky a obchodu
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Odborní asistenti v administrativě
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
04.03.2024
Mzda:
23 000 až 32 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Jiné výhody Slevy na firemní produkty
Poznámka k nabídce práce:
pracoviště Střílky
- Náplň práce: tvorba etiket, zajišťování produktových obrázků, fotografií a textů a jejich následná evidence, zadávání informací o produktech do informačního softwaru a jejich editace, kontrola a aktualizace ceníků, komunikace s vybranými odběrateli, koordinace s grafikem ohledně inzercí
- Požadujeme: loajalitu, flexibilitu a aktivní přístup
- Oceníme: ochotu učit se novým věcem, osobní nasazení, týmového hráče, dobré zvládání stresu a zátěží
- Výhodou: je zkušenost v této oblasti a základní znalost MS office a také anglického jazyka, znalost práce v podnikovém informačním systému (ERP), především ve skladové agendě (K2)
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Nabízíme: profesní růst, slevy na firemní produkty, každodenní zdravé wellness obědy zdarma
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@naturescare.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
66833132
Zaměstnavatel:
Natures Care CZ s.r.o. (26288605)
Kde budete pracovat:
Natures Care CZ s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
E-mail: kariera@naturescare.cz