Nabídka práce Obchodní zástupce/kyně - Střílky na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ v lokalitě Střílky na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 28.02.2024 firma - zaměstnavatel Natures Care CZ s.r.o. (26288605). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 34 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obchodní zástupce/kyně
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
28.02.2024
Mzda:
24 100 až 34 000 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody
Podnikové stravování
Jiné výhody Slevy na firemní produkty, možnost účastnit se mezinárodních veletrhů
Poznámka k nabídce práce:
pracoviště Střílky
- Náplň práce: plánování, tvorba a vyhodnocování promo akcí s B2B zákazníky, úzká spolupráce s grafikem a dalšími členy marketingového týmu, představení a uvedení novinek našim B2B zákazníkům, vyhledávání a oslovování nových zákazníků.
- Požadavky: velmi dobrou znalost práce na PC (MS office), zkušenost na obdobné pozici a řidičský průkaz sk. B
- Výhodou: základní znalost anglického jazyka, psaní textů a základní znalost v účetním softwaru
- Oceníme organizovanost, zodpovědnost, a pečlivost, dále týmového hráče, dobré zvládání stresu a zátěží
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Benefity: slevy na firemní produkty, každodenní zdravé wellness obědy zdarma, možnost účastnit se mezinárodních veletrhů, profesní růst, možný příspěvek na dopravu
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@naturescare.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66833226
Zaměstnavatel:
Natures Care CZ s.r.o. (26288605)
Kde budete pracovat:
Natures Care CZ s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
E-mail: kariera@naturescare.cz