Nabídka práce Projektant/ka - Svitavy

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTANT/KA v lokalitě Svitavy přichází na pracovní trh ke dni 29.06.2022 firma - zaměstnavatel BETA - PROJEKT, s.r.o. (64257614). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 29 000 Kč .

Pracovní pozice:
Projektant/ka
Odvětví:
Stavebnictví (volná místa na Svitavsku)
Profesní zařazení:
Inženýři projektanti budov
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.06.2022
Mzda:
29 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: práce na vypracování projektové dokumentace a spolupráce s realizačními firmami, samostatná projekční činnost
POŽADAVKY: projektant/ka vodohospodářských nebo dopravních staveb
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené
KONTAKT: osobně v sídle firmy (po tel. domluvě), telefonicky kdykoliv, e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66834124
Zaměstnavatel:
BETA - PROJEKT, s.r.o. (IČ: 64257614)
Kde budete pracovat:
BETA - PROJEKT, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 777604202
E-mail: zpavlik@email.cz

Prohlédnout dalších 950 nabídek práce na Svitavsku