Nabídka práce SPEDITÉR/KA-DISPEČER/KA - Dobrá Voda u Českých Budějovic na Českobudějovicku

S novou nabídkou volného pracovního místa SPEDITÉR/KA-DISPEČER/KA v lokalitě Dobrá Voda u Českých Budějovic na Českobudějovicku přichází na pracovní trh ke dni 22.04.2024 firma - zaměstnavatel DONICAR s.r.o. (04758676). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
SPEDITÉR/KA-DISPEČER/KA
Odvětví:
Administrativa
Doprava
Profesní zařazení:
Dopravní dispečeři
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.04.2024
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Pracovní pozice vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s 1.-2. stupněm invalidity.
V našem týmu bychom rádi uvítali člověka, který má rád výzvy a je plný nápadů a energie, chce se podílet na neustálém rozvoji naší společnosti, na pozici: Speditér/dispečer tuzemských a zahraničních přeprav.
Co budete dělat: spediční a administrativní činnost (cenotvorba, výpočet km, objednávky apod.); zástup hlavního dispečera; komunikace se zákazníky a dopravci; organizovat import, export z EU s externími dopravci; řešit operativní problémy; plánovat, optimalizovat a řídit.
Co od Vás očekáváme? Zkušenosti na pozici speditér/dispečer; schopnost práci si efektivně naplánovat, výborné organizační schopnosti; přesnost a důkladnost; aktivní znalost anglického, německého jazyka podmínkou; aktivní řešení problémů; samostatnost i spolupráci v týmu.
Nástup: možný ihned.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat +420 725 252 950 životopis zasílejte na e-mail: office@donicar.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66834303
Zaměstnavatel:
DONICAR s.r.o. (04758676)
Kde budete pracovat:
DONICAR s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 252 950
E-mail: office@donicar.cz

Další nabídka práce podle lokality