Nabídka práce POMOCNÍ ZÁMEČNÍCI (ZamK) - Sviadnov na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÍ ZÁMEČNÍCI (ZAMK) v lokalitě Sviadnov na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 23.11.2023 firma - zaměstnavatel Strojírny Sviadnov s.r.o. (25860330). Výše nabídnuté mzdy za (38.75 hod/týdně) je přinejmenším 25 987 Kč .

Pracovní pozice:
POMOCNÍ ZÁMEČNÍCI (ZamK)
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Zámečníci strojů
Počet volných míst:
5
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
38.75
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
23.11.2023
Mzda:
25 987 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody příspěvek na stravování
Poznámka k nabídce práce:
A02 z:21/4/2022 (ZamK) a:23/11/2023
Náplň práce:
- zámečnické práce pro výrobu nákladních vagónů a dalších polotovarů pro zakázkovou výrobu.
Očekáváme:
- znalost čtení výkresové dokumentace.
Nabízíme:
- po 1. roce 25 dní dovolené, příspěvek na stravování a údržbu oděvů.
Kontakt emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66834878
Zaměstnavatel:
Strojírny Sviadnov s.r.o. (25860330)
Kde budete pracovat:
Strojírny Sviadnov s.r.o., s.r.o. - pracoviště Sviadnov
Kontaktní údaje:
Tel.: 558 889 409, 733 606 995
E-mail: personalni@strojirnysviadnov.cz.