Nabídka práce Plánovač výroby - Telč na Jihlavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PLÁNOVAČ VÝROBY v lokalitě Telč na Jihlavsku přichází na pracovní trh ke dni 27.05.2022 firma - zaměstnavatel MAXXISAMPLE s.r.o. (02998751). Výše nabídnuté mzdy je 43 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Plánovač výroby
Odvětví:
Administrativa (nabídky práce na Jihlavsku)
Výroba a provoz (nabídky práce na Jihlavsku)
Profesní zařazení:
Úředníci ve výrobě
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.05.2022
Mzda:
30 000 až 43 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Jiné výhody volné víkendy a svátky
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Náplň práce: plánování výroby a výrobních kapacit, příprava a kontrola výrobních planů, pravidelný reporting, podílení se na zlepšování výrobního procesu, úzká spolupráce s ostatními úseky výroby, vedení příslušné evidence, další úkoly dle požadavků nadřízeného
Požadavky: zkušenost s plánováním výroby, zkušenost s ERP, dobrá znalost PC, aktivní angličtina, zodpovědnost a preciznost, logické myšlení, samostatnost.
Nabízíme: práci v jednosměnném provozu, volné víkendy a svátky, po zaškolení občasný homeoffice, příspěvek na stravování.
První kontakt : e-mailem (eva.kubesova@maxxisample.cz)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
66835511
Zaměstnavatel:
MAXXISAMPLE s.r.o. (IČ: 02998751)
Kde budete pracovat:
MAXXISAMPLE s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 733 182 610
E-mail: eva.kubesova@maxxisample.cz

Prohlédnout dalších 823 nabídek práce na Jihlavsku