Nabídka práce obchodní manager - Dražice na Táborsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ MANAGER v lokalitě Dražice na Táborsku přichází na pracovní trh ke dni 05.08.2022 firma - zaměstnavatel V. Racek - zemědělské technologie s.r.o. (28997859). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
obchodní manager
Odvětví:
Finance (nabídky práce na Táborsku)
Obchod a cestovní ruch (nabídky práce na Táborsku)
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.08.2022
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie
Jiné výhody stravenky
Poznámka k nabídce práce:
Požadavky:
- SŠ / VŠ vzdělání obchodního nebo technického směru,
- komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
- znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni, řidičské oprávnění sk. B

Náplň práce: vedení samostatných obchodních případů.

Nabízíme: stravenky, prémie, příp. služební automobil
Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně (po dohodě).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Dovednosti:
Řidičský průkaz sk. B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) na komunikativní úrovni nabo NJ
Němčina (aktivní) na komunikativní úrovni nabo AJ

Reference:
66836783
Zaměstnavatel:
V. Racek - zemědělské technologie s.r.o. (IČ: 28997859)
Kde budete pracovat:
V. Racek - zemědělské technologie, s.r.o. - Dražice
Kontaktní údaje:
Tel.: 605 834 016
E-mail: rackova@vracek.cz

Prohlédnout dalších 1164 nabídek práce na Táborsku