Nabídka práce SW vývojář C/C++ - Plzeň

S novou nabídkou volného pracovního místa SW VÝVOJÁŘ C/C++ v lokalitě Plzeň přichází na pracovní trh ke dni 09.04.2024 firma - zaměstnavatel ZF Engineering Plzeň s.r.o. (26343398). Výše nabídnuté mzdy je 80 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
SW vývojář C/C++
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Vývojáři softwaru
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
09.04.2024
Mzda:
45 000 až 80 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Co budete dělat:
- Analyzovat požadavky na SW
- Navrhovat a implementovat řešení v jazycích C a C++
- Integrovat a testovat SW pokročilými nástroji
- Testovat softwarové řešení v simulovaném prostředí a případně na reálném HW,
- Pracovat v mezinárodním týmu s experty v oboru

Co byste měli mít:
- Vzdělání v oborech elektronika, elektrotechnika, aplikované vědy apod.
- Znalost programovacího jazyka C / C++
- Komunikativní znalost anglického jazyka (podpoříme jazykovými kurzy)
- Zkušenosti v oblasti vývoje SW (alespoň v rozsahu VŠ studia)
- Samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup

Naučíme Vás pracovat s nástroji a technologiemi jako:
AUTOSAR, ISO 26262, MISRA, Lauterbach debugger, GIT, ClearCase, DOORS , Vector (CANoe, CANape, CANalyzer, DaVinci…)

Nabízíme:
- Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
- Příspěvek na jazykové vzdělávání
- Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
- Rozšířenou monost práce z domova a 25 dní dovolené
- Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
- Příspěvek na home office a penzijní/životní pojištění
- Stravenkový paušál, benefit program Cafeterie a další.í

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66837180
Zaměstnavatel:
ZF Engineering Plzeň s.r.o. (26343398)
Kde budete pracovat:
ZF Engineering Plzeň s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: zuzana.milotova@zf.com