Nabídka práce SERVISNÍ TECHNIK IT - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY - Třebíč

S novou nabídkou volného pracovního místa SERVISNÍ TECHNIK IT - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY v lokalitě Třebíč přichází na pracovní trh ke dni 11.07.2022 firma - zaměstnavatel DIGITAL ACTION s.r.o. (25312499). Výše nabídnuté mzdy je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
SERVISNÍ TECHNIK IT - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
Odvětví:
Informační technologie (nabídky práce na Třebíčsku)
Profesní zařazení:
Technici počítačových sítí a systémů
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
11.07.2022
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
Profil společnosti: Jsme společnost DIGITAL ACTION s.r.o. "Tým IT specialistů", kteří od návrhu, realizace a následné správy a servisu řeší:
" datové telekomunikační služby
" správu a dohled síťové infrastruktury, včetně aktivních prvků, vlastních i zákazníků
" správu a dohled serverových řešení zákazníků
" správu a dohled bezpečnostních řešení a produktů zákazníků
" dodávky a opravy IT techniky a vybavení
" konzultace a školení
" kompletní IT outsourcing pro smluvní zákazníky
Více informací o společnosti naleznete na www.digiact.cz.
Náplň práce:
" budování, správě a údržbě naší datové sítě TRnet
" správě a údržbě aktivních prvků a serverových řešení
" správě a údržbě bezpečnostních řešení
" montážích a opravách IT techniky
" podpoře zákazníků v rámci helpdeskových požadavků
Požadujeme:
" min. SOU s maturitou - vhodné i pro absolventy
" chuť a ochotu učit se, týmového ducha
" dobrá komunikativnost, samostatnost, pracovitost, spolehlivost
" manuální zručnost, základní fyzická zdatnost
" ŘP sk. B
" zkušenosti v oblasti IT - výhodou
Nabízíme:
" práci v příjemném pohodovém kolektivu
" odpovídající finanční ohodnocení, motivační odměny
" potřebné pracovní prostředky a vybavení
" moderní zázemí a špičkové technické vybavení
" firemní telefon, notebook
" sick days, cafeterie, stravenkový paušál
" pravidelné školení a zvyšování odborné kvalifikace
V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: hanus.pekarek@digiact.cz nebo tel.: 602 749 320 - Hanuš Pekárek.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
66839015
Zaměstnavatel:
DIGITAL ACTION s.r.o. (25312499)
Kde budete pracovat:
DIGITAL ACTION s.r.o. - pracoviště Třebíč
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 749 320
E-mail: hanus.pekarek@digiact.cz

Prohlédnout dalších 732 nabídek práce na Třebíčsku