Nabídka práce POMOCNÝ/POMOCNÁ UKLÍZEČ/UKLÍZEČKA (vyhrazeno pro OZP) - Nošovice na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÝ/POMOCNÁ UKLÍZEČ/UKLÍZEČKA (VYHRAZENO PRO OZP) v lokalitě Nošovice na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 25.03.2024 firma - zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. (26810093). Výše nabídnuté mzdy za (10 hod/týdně) je přinejmenším 7 088 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
POMOCNÝ/POMOCNÁ UKLÍZEČ/UKLÍZEČKA (vyhrazeno pro OZP)
Odvětví:
Služby
Profesní zařazení:
Ostatní uklízeči a pomocníci
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
10
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
25.03.2024
Mzda:
7 088 Kč
Poznámka k nabídce práce:
z:5/5/2022 (vyhrazeno pro OZP) a:25/3/2024
Pracovní doba:
- 2x týdně bude domluvena dle časových možností uchazečů.
Náplň práce:
- setření stolu, vynesení odpadkového koše, zametání apod.
Kontakt telefonicky a domluvit si schůzku. PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT kontaktní osoba se tam nenachází.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, Bartoň a Partner s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66840393
Zaměstnavatel:
Bartoň a Partner s.r.o. (26810093)
Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Kontaktní údaje:
Tel.: 735 171 157 (PO-PÁ 7:30-16:00 hod.)
E-mail: martin.dudak@bartonapartner.cz