Nabídka práce OPERÁTOR CNC FRÉZOVACÍHO STROJE - Želetava na Třebíčsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR CNC FRÉZOVACÍHO STROJE v lokalitě Želetava na Třebíčsku přichází na pracovní trh ke dni 24.01.2024 firma - zaměstnavatel TIRAD, s.r.o. (48208205). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
OPERÁTOR CNC FRÉZOVACÍHO STROJE
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Počet volných míst:
5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
24.01.2024
Mzda:
23 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie Výkonové prémie, příspěvek na podporu zdraví 8400,-/rok
Jiné výhody příspěvek na PP 14400,-/rok, podpora dárcovství krve 500,-
Náplň práce: obrábění dle výkresové dokumentace, měření, práce v SAP, 12h-směny, kusová výroba.
Pozice je vhodná pro absolventy oborů: mechanik/seřizovač, obráběč kovů.

Zaměstnanecké výhody: Výkonové prémie, příplatky za nepřetržitý provoz, víkendový příplatek, práce v noci, náborový příspěvek Kč 40.000,--. příspěvek na podporu zdraví Kč 8400,--/rok, příspěvek na PP Kč 14.400,-/rok, podpora dárcovství krve Kč 500,--, dioptrické brýle na náklady firmy, firemní odměny za dlouhodobý pracovní výkon, další vzdělávání, možnost získat oprávnění na jeřáb a manipulační vozík.

Mzda roste v závislosti na zkušenostech.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66840965
Zaměstnavatel:
TIRAD, s.r.o. (48208205)
Kde budete pracovat:
TIRAD, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 720 061 845 , 8:00-14:00 h.
E-mail: ivana_svobodova@dme.net

Další nabídka práce podle lokality