Nabídka práce Projektový a grantový manažer - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTOVÝ A GRANTOVÝ MANAŽER v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 09.05.2022 firma - zaměstnavatel Free Press for Eastern Europe, nadační fond (04995856). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 65 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Projektový a grantový manažer
Odvětví:
Finance (nabídky práce v Praze)
Management (nabídky práce v Praze)
Řídící pracovníci v oblasti financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
09.05.2022
Mzda:
60 000 až 65 000 Kč
PRVOTNĚ KONTAKT E-MAILEM : +420 735 751 516, kristina@fpee.eu

Free Press for Eastern Europe (FPEE) je organizace sídlící v Praze, která právě hledá projektového a grantového manažera, který má minimálně pětiletou zkušenost v mezinárodním projektovém řízení.

FPEE v současné době podporuje řadu nezávislých médií ve střední a východní Evropě i mimo ni. FPEE úzce spolupracuje se svým zakladatelem Free Press Unlimited (FPU).

1) Hlavní zadání

- Správa několika grantů
- Kontrola drobnějších grantů
- Poskytování podkladů pro finanční a M&E zprávy. Kde provedení
- Tam, kde implementace projektu vyžaduje finanční procesy a kontraktace mediálních partnerů a konzultantů, projektový a grantový manažer bude dohlížet na tyto procesy a bude poskytovat konzultace administrativnímu i projektovému týmu.
- Hodnocení a posuzování nových partnerů.

2) Supervize

Projektový a grantový manažer bude pracovat pod vedením a dohledem předsedkyně správní rady FPEE a finančního manažera a také v úzké koordinaci s programovým koordinátorem FPU a s administrativním týmem FPEE/FPU.

3) Náplň práce

Projektový a grantový manažer bude k dispozici 32-40 hodiny týdně a bude mít na starost tyto pravidelné činnosti:
- Správa dílčích grantů a subgrantů, které FPEE poskytuje svým partnerům (finanční správa - kontrola rozpočtů, administrativní správa - kontrola smluvních požadavků a požadavků donora). To vše bude probíhat v koordinaci s projektovými manažery a koordinátory odpovědnými za obsah a M&E.
- Organizace procesu M&E a sběr dat v rámci Eurasijského programu FPEE.
- Na požádání bude provádět hodnocení kapacit příjemců grantů a bude provádět na míru šité budování kapacit.
- Pomoc při přípravě narativních a finančních zpráv pro donory ve spolupráci s finančním manažerem, předsedkyní správní rady FPEE a programovými koordinátory FPEE/FPU.
- Dohled na cílený postup práce v souladu s pokyny, postupy a standardy.
- Koordinace svých aktivit s projektovým týmem v Praze i Amsterdamu.
- Poskytování podpory při celkovém monitoringu a evaluaci projektů, porozumění specifikům jednotlivých dárců.
- Udržování pravidelného kontaktu s partnerskými organizacemi, odborníky a stážisty.
- Pomoc týmu FPEE ve vyhodnocování dopadů na příjemce grantů.

4) Nabízíme

- práci na částečný úvazek v malém a dynamickém týmu se sídlem v centru Prahy;
- spolupráci s různorodým týmem talentovaných lidí v otevřeném prostředí;
- profesionální rozvoj vašich individuálních talentů prostřednictvím mezinárodní výměny znalostí;
- priorita sladění pracovního a soukromého života s možností pružné pracovní doby;
- smlouva je na jeden rok s možností prodloužení na základě dosažených výsledků;
- Očekáváme, že úspěšný kandidát nastoupí nejpozději 1. srpna 2022.
Upozorňujeme, že na pracovní pohovor budou pozváni pouze vybraní kandidáti.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66841505
Zaměstnavatel:
Free Press for Eastern Europe, nadační fond (IČ: 04995856)
Kde budete pracovat:
Free Press for Eastern Europe, nadační fond
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 735 751 516
E-mail: kristina@fpee.eu

Prohlédnout dalších 20411 nabídek práce v Praze